Rogaine El Catllar 2019 |
07/04/2019
|
Resultats |
|
- Equip Components Pts Pena xtra Punt Temps
HO (15) 180 min 37 C 200 Pts
1 CAT Reietons JOAN REYES LLOBET / MIQUEL 103 103 2:57
2 EST XTSPORT Camp 7 KRISTJAN MAADE / TARMO SAAR 94 94 2:57
3 EST XTSPORT Camp 5 TÕNU TÄNAV / ERIK KEERBERG 91 91 2:48
4 CAT camp a través ROBERT FUSTÉ CASTELLÀ / ORI 88 88 2:57
5 EST XTSPORT Camp 8 VEIKO MATALOJA / RAIVO PRAN 85 85 2:56
6 CAT FARRA i ACCIO MIQUEL ARMENGOL ROCA / ORIO 75 75 2:42
7 CAT FARRA i ACCIÓ II JORDI CARBONELL CUADRAS / C 75 75 2:42
8 CAT Vall dHebronx JOAN R ANDRES RIAU / JOSE M 74 74 2:57
9 CAT Los Coixos de ilercavònia JOAN FARNOS CANALDA / JOSEP 71 71 2:56
10 CAT Fix The History CESC ALDABÓ ORTUÑO / DAVID 64 64 2:55
11 CAT Brúixola AE-Talaia ROGER ARCHILLA ALBET / ALBE 62 62 2:57
12 CAT BOICSos JESUS GARCÍA PRIETO / ANTON 53 53 2:54
13 CAT Vimbodi ANTONIO FERNANDEZ REQUENA / 42 42 2:57
14 CAT KALIMAR PEP CALERO LLOREDA / PEP MA 40 40 2:52
15 CAT RAMON PONS OLEGUER VALLBE ARIS / MARC 43 -5 38 3:04
DO (5) 180 min 37 C 200 Pts
1 EST XTSPORT Camp 4 KÄRT KÄÄRST / MADE VARES 80 80 2:57
2 CAT LES CAPUTXETES INMA DOMINGO BALCELLS / NEU 55 55 2:58
3 CAT Gueitored-Power EVA ARTECHE LORA / MIREIA S 43 43 2:44
4 CAT Paella team ESTER BARTRA URPI / EVA TRA 31 31 2:54
5 CAT GRABTRAINERS TARRAGONA BARBARA OLIVER / IRENE MARÍ 30 30 2:45
XO (19) 180 min 37 C 200 Pts
1 EST XTSPORT Camp 2 JANO JÄRVELAID / LAURA JOON 105 105 2:59
2 CAT Aegluubid RAGNAR LEIMANN / BRITT JAAS 104 104 2:57
3 CAT Trail Tarraco LAURA SANVISENS / JONATHAN 102 102 2:54
4 EST XTSPORT Camp 6 MEELIS MÄLBERG / IMBI SOOME 93 93 2:57
5 CAT Komando Viejoven MARÍA JOSE MATEO MARIA 78 78 2:48
6 CAT INEFOS ANNA CODORNIU BENEYTO / ARN 75 75 2:51
7 CAT PruductuS Mix JOAN LLOPART BELLOC / MARTA 75 75 2:58
8 EST XTSPORT Camp 3 INDREK MAHLA / SIGRIT MAHLA 79 -10 69 3:09
9 CAT Dunita Locurita ALBERT REVERTÉ MOYA / MAITE 59 59 2:58
10 EST XTSPORT Camp 11 ERKKI LIIV / LAINA MESILA-K 56 56 2:52
11 CAT BeJoElES ESTHER PUNSOLA FERNÁNDEZ / 61 -5 56 3:04
12 EST XTSPORT Camp 10 KAILI KUUSIK / MARKO TAMMIS 51 51 2:52
13 CAT SiP PERE CLOS FERRERO / SANDRA 45 45 2:43
14 CAT Las cuatro bufas y el bufó JAVIER GONZÁLEZ MARTÍNEZ / 43 43 2:47
15 CAT ELS DESORIENTATS MARK CERMEÑO FISA / ANNA RU 35 35 2:50
16 CAT Lok@s EULALIA CASTELLVÍ / JAVI DI 33 33 2:56
17 EST XTSPORT Camp 12 LAURI ESKO / TERJE ALOEL 32 32 2:44
18 CAT Terramaterest ROSA MARIA LOPEZ LOPEZ DE H 32 -5 27 3:00
19 CAT Los canalons JAUME JOAN TRILLA FANECA / 24 24 2:57
20 CAT UNIRUN ANAHÍ RC / ANAHÍ 45 -45 0 3:51
JO (4) 180 min 37 C 200 Pts
1 CAT ENCIGALATS TEAM MARTI RAMIREZ FERRE / JOFRE 58 58 2:47
2 CAT Janas team JORDI ORTEGA SARLE / MUNTSA 45 45 2:53
3 CAT Crash Bandicoot ORIOL MUNNÉ COCHS / JORDI M 40 40 2:55
4 EST XTSPORT Camp 1 VLADIMIR TSUZAS / ARTUR TSU 22 22 2:55
HI (8) 180 min 37 C 200 Pts
1 CAT AE Baronia Escornalbou IGNASI MIRALLES NOGUÉS 109 109 2:59
2 CAT Tren RIIVO ROOSERALLES NOGUÉS 106 106 2:56
3 CAT Port de Tarragona JORDI BASORA CAMPOS 98 98 2:57
4 EST XTSPORT Camp 9 HEIGO PÕLD 91 91 2:48
5 CAT teradesport JOSEP RIERA NOT 79 -10 69 3:06
6 CAT VILARUN JOSEP FERNANDEZ SASTRE 80 -20 60 3:10
7 CAT 4ZERO4 JORDI MIGUEL TORRENT 48 48 2:40
8 CAT 404 FITA NOT FOUND XAVIER JANER MESTRES 48 48 2:40
9 CAT Codi AITE JAUME MIRALLES 43 -10 33 3:09
10 CAT MANUJUVE MANUEL ANGEL RODRÍGUEZ 30 30 2:48
DI (3) 180 min 37 C 200 Pts
1 NEUS GIL CLAPERA 59 59 2:56
2 CAT OROS ANITA PINEDA-SAMPSON 42 -5 37 3:03
3 CAT Cristina CRISTINA GUILLEMAT TURDIU 37 -10 27 3:09