LLISTAT PROVISIONAL D'INSCRITS |
|
||||||||
a 19 d'abril de 2016 (pendent de comprovació de pagaments) | |||||||||
Categoria OPEN | |||||||||
Equip | Procedència | COMPONENT 1 | COMPONENT 2 | ESTAT | |||||
SEPIAMOUNTAIN | L'HOSPITALET DE L'INFANT | MARIA | LAPESA LAZARO | JUAN CARLOS | MARTINEZ ZAMBUDIO | OK | |||
CE TRAIL TARRACO | TARRAGONA | VÍCTOR | ECHEVARRIA ARMADA | JONATHAN | FERNANDEZ LOZANO | OK | |||
DESPERTAFERRO! | SANT FELIU DEL RACÓ | MARC | TORRECILLA SOTO | DIDAC | MACIÀ BROS | OK | |||
HAKUNA MATATA TRANGOWORLD | CAPELLADES | POL | FONT FARRIOL | RUBÈN | OLIVA ALIBAU | OK | |||
MARMITA TEAM | COLLBATÓ | ALBERT | BIELSA MILLÁN | OSCAR | SANCHEZ DELGADO | INCIDÈNCIA | |||
ACM1PT | GRANOLLERS | JAVIER | MORA MARÍN | SERGIO | HERRERO GOMEZ | OK | |||
ATMOSFERA-RAID | VALLS | MIQUEL | VIRGILI VIDAL | JORDI | BASORA CAMPOS | OK | |||
VRUM-VRUM | BARCELONA | MARTA | ARDERIU ROS | JOËLLE | MORATIN | OK | |||
PASTA E BASTA | CAMBRILS | ADRIAN | CREUS ROMERO | JOSEP MARIA | CHILLIDA ISERN | OK | |||
META MENARDI | BARCELONA | BENITO | GONZALEZ RODRIGUEZ | ALFONSO | MUÑOZ MUÑOZ | OK | |||
INDIKETES ADVENTURE TEAM | SANTA CRISTINA D'ARO | JOSE | PÉREZ CLARA | EVA | BOVÉ CHIC | INCIDÈNCIA | |||
A POC A POC I BONA LLETRA | BARCELONA | CARLOS | ROYO GUIRAL | MARIONA | GONZALEZ CLERIS | INCIDÈNCIA | |||
VRUM-VRUM-VRUMMMMMM | BARCELONA | CLARA | KIRCHNER GRANELL | XANTAL | FERRER MENDUINA | OK | |||
71,4? ETS ELIT. | CAPELLADES | MARCEL | RIBA SOLER | JORDI | JIMENEZ AGUILERA | OK | |||
BUSCAMINAS | GRANOLLERS | SERGI | ROCA ROSELL | MARC | GARRIDO LUCERO | OK | |||
A PINYÓ FIX | CAMBRILS | IGNASI | FERNÀNDEZ TUSET | MIREIA | HERRANZ APARICIO | OK | |||
TRESCANT | REUS | GURUZNE | URQUIDI LETONA | MIQUEL ÀNGEL | JIMÉNEZ BALDRÍS | OK | |||
SEAWOLF TGN | TARRAGONA | DAVID | DEL POZO ROMERO | VERÓNICA | VÁZQUEZ FERNÁNDEZ | OK | |||
SECTOR DE LES LLANGÒNIES | CAPELLADES | QUIM | RIBA SOLER | ROGER | CASTELLS SOLER | INCIDÈNCIA | |||
LES LOST & FOUND | BIGUES I RIELLS | DOLO | PUIG PUIG | CORAL | GALLARDO MASA | OK | |||
TERRARUNNERS | TERRASSA | ALBERT | BRAGULAT CARRERA | LAIA | VIVES RAMOS | OK | |||
AZIMUT BORROKA | VILANOVA I LA GELTRU | AMALUR | BELASKOAIN COMAPOSADA | RICARD | BELASKOAIN GARCIA | OK | |||
BRUM BRUM | BARCELONA | BERNAT | ROVIRA PEREZ | ORIOL | MUNTANE RAICH | INCIDÈNCIA | |||
FLYING FLEAS | LA GARRIGA | ANITA | PINEDA SAMPSON | LORRAINE | SAMPSON | INCIDÈNCIA | |||
EL CARGOLET | ARENYS DE MAR | LORENA | ESTRADA OCAÑA | SERGIO | JIMÉNEZ VILLASEÑOR | OK | |||
TORXA-FITES | PALMA | XAVIER | SALLERAS MESTRE | CARLES | GIL RIBAS | PENDENT | |||
RUI SHI | CAMBRILS | CÈLIA | LLURBA MORT | DAVID | LABRADOR SEVILLA | OK | |||
RAIDAVENTURA.ORG | MOLINS DE REI | ANNA | DIEZ CIFRÉ | MIREIA | PASTOR SENDRÓS | PENDENT | |||
BOUS TEAM | VALLS | GERARD | BUCH EXPÓSITO | MAIOL | LOPEZ DOMENECH | INCIDÈNCIA[1] | |||
ARA SI QUE SI | SANTA COLOMA DE CERVELLÓ | ARNAU | LATORRE RIU | CARLOS | PÉREZ SALINAS | OK | |||
SPORT GYM TARRAGONA | TARRAGONA | JULBE ORTIZ | ANTONI | LOREN | LORENZO HORMAECHEA | PENDENT | |||
AIXO RAID TWOSOME | VILANOVA I LA GELTRÚ | TONI | MAYANS CÓRCOLES | ANNA | GORRAIZ VALLÈS | OK | |||
RUMB NORD | GIRONA-MONTGAT | ANNA | FRIGOLA ALCORLO | FRANCISCO JOS | PELAEZ RIVAS | INCIDÈNCIA[2] | |||
JOTAS RAID TEAM | ZARAGOZA | JULIO | LIZARANZU | JOAN | RIBA MIRANDA | PENDENT | |||
MIGDIADA TEAM | BARCELONA | CARLES | PONS JIMÉNEZ | ESTER | GARCIA CASTELL | INCIDÈNCIA | |||
TRAIL CER RAID TEAM | LA SÉNIA | DIRK | FUMADÓ ARASA | DAVID | ITARTE BELLÉS | OK | |||
NOSOTRAS | TARRAGONA | RAQUEL | CRISTINO DELGADO | EVA | ARTECHE LORA | OK | |||
BINOVIO 2 | TARRAGONA | SERGIO | LOPEZ MARTIN | JOSE MIGUEL | DIAZ BUTRON | INCIDÈNCIA | |||
FOC D'ORIENT | QUART | ANNA | CARRERAS PARRA | ALBERT | BOU BOSCH | OK | |||
XIXONETS EATLYO.COM | MALGRAT DE MAR | XAVIER | JULIÀ PLA | RAMON | CORRALES VALLS | OK | |||
KOMANDO FISIOVILASSAR | PREMIÀ DE MAR | JOSE RAMÓN | FERNANDEZ PORTERO | AITOR | RODRÍGUEZ MARTÍN | OK | |||
Categoria INICIACIÓ | |||||||||
Equip | Procedència | COMPONENT 1 | COMPONENT 2 | ||||||
CS LOKOS | MATARÓ | EULÀLIA | CASTELLVI MAJÓ | JAVI | DIAZ LLOBET | OK | |||
JAHOTENIMAIXÒ | SANT CELONI | LLUÍS | PUIG COMAS | PAU | FIGUERAS COLLELLDEMO | OK | |||
CARPANTES TEAM | MANRESA | ANNA | LAYMON VILARÓ | LUIS ALBERTO | MARTÍ ARIAS | OK | |||
THE HOMEPEIX DIVISION | EL CATLLAR/RUBÍ | DAVID | VALLÈS FERRER | JORDI | DEU PONS | OK | |||
RIOGA TEAM | BARCELONA | HUG | PLA CLEMENT | LAURA | ANTON SERRANO | OK | |||
BUSCANDO EL NORTE | TARRAGONA | DOLORS | LÓPEZ RIONÉ | LUIS | SANCHEZ MOLINA | OK | |||
TAKARA | VILALLONGA DEL CAMP | PEDRO | CORIHUELA SÁNCHEZ | MONTSERRAT | ESTEVE CABALLERO | OK | |||
GROC TERRÓS 1 | VILANOVA I LA GELTRÚ | DANIEL | RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ | MARTA | FERRATER GÓMEZ | OK | |||
GROC TERRÓS 2 | LA BISBAL DE FALSET | XAVIER | ROURA DOMINGO | ROBERT | MASIP MASIP | OK | |||
C.C.TGNA. | TARRAGONA | JOSEP | PENA VERNET | MARIANO | DOMINGO SANCHEZ | INCIDÈNCIA | |||
Categoria FAMILIAR | |||||||||
Equip | Procedència | COMPONENT 1 | COMPONENT 2 | ||||||
WILD RAIDERS | ELS PALLARESOS | JOAQUIM | GAVALDÀ HIDALGO | MAR | GAVALDÀ TALLADA | OK | |||
ELS PRIMS | BARCELONA | ROGER | VINENT ARNAU | MARTÍ | ALSINA CALVET | INCIDÈNCIA | |||
MINIONS | BARCELONA | ORIOL | PALUZIE PONS DE VALL | MARIONA | PALUZIE VAZQUEZ | OK | |||
MAFI | TARRAGONA | JUDITH | MANRESA MOLET | IVET | MORALES MANRESA | INCIDÈNCIA | |||
LOS JABATOS | SABADELL | XAVIER | PEIDRO CARRASQUER | ADRIÀ | PEIDRO RUIZ | OK | |||
GAT I GOS | TARRAGONA | GEMMA | SOLÉ BORONAT | JUDIT | RAVELL SOLÉ | OK | |||
ELS LON | PRADES | DANIEL | PEREZ MUÑOZ | ORIOL | PEREZ SANCHEZ | PENDENT | |||